• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Doğadan İlham Alan Eşsiz ve Çiçeksi Bir Koku

Doğadan İlham Alan Eşsiz ve Çiçeksi Bir Koku

  • 06 Ekim 2023 Cuma 20:28

Güç, serbest bırakıldı. Yeni ve yüksek enerjili kampanyasıyla Idôle Now, tüm kadınları bir yolculuğa katılmaya davet ediyor.

2019 yılında Lancôme, kuralları yıkmaya hazır yeni bir kadın nesline adanmış feminen bir kokuyu bizlerle buluşturdu. Hırslı ama cömert, güçlü ama kapsayıcı kadınlar... Kendini gerçekleştirme yolculuklarını paylaşırken tüm kadınları kendi hayallerini takip etmelerine teşvik ederek özgüven kelimesinin anlamını yeniden tanımlıyorlar. Yıllar geçtikçe, sürekli büyüyen bu topluluk, ikonik Idôle'a sürekli olarak ilham verdi ve şu anda şekillendirmekte olduğumuz geleceğin, kokusu haline getirdi.

2023 yılında, yeni bir dünya oluşturma arzusu hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Şimdi, bu yolculuğa katılmanın tam zamanı. Yeni kokusu Idôle Now ile Lancôme, Idôle topluluğunun değerini tamamen benimseyen ve kendini somutlaştırmaya adamış bir parfümü sunuyor. Daha parlak bir gelecekten ilham alan, Idôle Now; kokusu ve kampanyasıyla, güçlerini toplayan ve serbest bırakan kadın topluluğunun durdurulamaz hareketine katılma heyecanını yansıtıyor. 
Olağanüstü bir kampanya

Dünyanın tüm toplumlarındaki kadınları hedefleyen Lancôme, feminen bir kampanya ortaya koyarak, Zendaya’ya eşsiz bir  vurguyla ışık kaynağı oluyor: Idôle’un temsilcisi hiç olmadığı kadar güçlü, cesur ve vahşi görünüyor. Lancôme’un güçlü ilham perisi, potansiyelinin zirvesine ulaşarak, Idôle’un modern ruhunun mükemmel bir şekilde vücut bulmuş hali oluyor: başarılı, güçlü ve dünyayı ele geçirmeye hazır.

Çok ödüllü yönetmen Jessy Moussalem’in filme aldığı kampanya vahşi ve şiirsel bir arayış olarak karşımıza çıkıyor. Ham duygular ve yoğun bir enerji hissi yaratma konusundaki yeteneğini ifade eden bu unutulmaz kampanya, yakalanamaz olanı yakalıyor. Dönüşüm noktası. İdeallerin harekete geçtiği an. Zirvede olan Zendaya şimdi kendisinden daha büyük bir harekete liderlik ediyor. Onun ötesinde. Bu, dünyanın dört bir yanındaki kadınları birleştiren ve onları bir araya gelmeye çağıran görünez bir bağ.

Başlangıçta yalnız olan bu kadına, farklı yönlerden, farklı coğrafyalardan gelen, farklı hayaller kuran ama aynı kararlılığı taşıyan, Idôle’un etkisinin tüm dünyada, toplulukların ötesinde yankılanmasını sağlayan 3 kadın katılıyor. Amazonların asi ruhunu yansıtan bu atlılar birer savaşçı olarak, ufka birlikte bakan, Idôle’lerin dünyaya getirmeye kararlı olduğu durdurulamaz değişimi somutlaştırıyor. Tam da şu anda başlıyor.


 Şimdi, büyüyen enerjinin sizi idealinize doğru ittiğini hissetme zamanı.

Şimdi harekete geçme ve başkalarına da ilham olma zamanı.

Şimdi heyecanı hissetme ve birlikte hızla yola çıkma zamanı.

Şimdi kendi Idôle’ün olma zamanı.

Şimdi yolculuğa katılma zamanı, hep birlikte.


Güne tutunmak için yeni bir totem

Yeni bir şafağın ışığından ilham alan Idôle Now, ateşli bir gün doğumunun sıcak renklerini alan canlı estetiğe sahip yeni bir şişe sunuyor. Her yeni günle birlikte bu yolculuğa katılmak için yeni bir fırsat doğuyor. Bu vizyonu somut eyleme dönüştüren, yoğunluğu yukarıdan aşağıya doğru artan yeni bir gradyan kaplamaya sahip ikonik şişe, metal detaylarını kaybederek yeni bir kapağa da sahip oluyor.

Şişenin gradyan rengini yansıtan dış ambalaj, gerçekten inandığınız şeyler için harekete geçme çağrısı yapan yeni bir mantra deseniyle kabartmalı olarak hazırlanıyor. Idôle şişesi, her zamankinden daha fazla bir güç totemi olarak konumlanıyor. Idôle Now, her bir kadının elinde şimdi başlayan, daha parlak bir geleceğin ışığı ve umuduyla yankılanıyor.


Yarının çiçeği: doğadan ilham aldı bilim tarafından güçlendirildi

Idôle Now, değişimi temsil eden kadınların bir araya geldiği bir koku olarak karşımıza çıkıyor. Modern parfümeriye yeni ufuklar açarak, parfümcülerin paletine yeni yönler ekliyor ve bunları güçlü, geri adım atmayan bir kokuda sahneliyor.

Öncü bir vizyondan esinlenerek, orijinal eau de parfum’un arkasındaki parfümör üçlüsü Shyamala Maisondieu (Givaudan), Nadege le Garlantezec (Givaudan) ve Adriana Medina (Givauadan) tarafından oluşturulan Idôle Now, yüksek kaliteli doğal bileşenlerin kaynağı ile bilimin mükemmel bir uyumunu ifade ediyor. Orijinal Idôle’un çiçeksi kokusuna yeni bir bakış açısı sunan bu yeni varyasyon, bilim tarafından artırılan üç ikonik içerik sayesinde her zamankinden daha zengin, daha cesur ve daha kararlı.

Canlandırılmış Gül, yenilikçi bir bileşen yeniden kullanımı süreci sayesinde Lancôme’un simgesel çiçeğinin tüm doğal yönlerini ifade eden büyük bir koku profiline sahiptir. İlk defa Idôle Now için özünü damıtma suyuyla harmanlanan esans, Idôle Now’ın kalbinden yayılan canlandırıcı notayı yaratıyor.


 


Doğa baskısıyla süslenen Orkide, headspace teknolojisi ile elde edilen bir akor aracılığıyla Malezya orkidesinin güzel pudramsı kokusunu ortaya çıkarıyor. Bir "koku fotoğrafı" gibi çiçeğin doğadaki kokusunun bileşimini yakalayan bu teknoloji, parfümcülerin bitkiyi hasat etmek veya zarar vermek zorunda kalmadan onu yeniden üretmesine olanak sağladı. Miskli bir orkide akoruna dönüştürülen bu koku, Idôle Now'ın izine sıcak bir zarafet katıyor.

Artırılmış Vanilya İkilisi, vanilya infüzyonu ve yeniden tasarlanmış içerikten yapılmış doğal kökenli vanilin içeriyor: biyoteknoloji kullanarak vanilini yeniden keşfederken ona ikinci bir hayat veriyor. Hem yoğun hem de kararlı olan bu çok yönlü vanilya, Idôle Now'ın izini daha da bağımlılık yapıcı ve şehvetli bir yönle zenginleştiriyor. 

Shyamala Maisondieu (Givaudan) daha zengin, daha cesur bir koku yaratmak için kullanılan bilimsel süreci şu şekilde açıklıyor: ‘'Pirinçten elde edilen vanilini daha zengin ve daha yönlü hale getirmek için yeni bir süreç yarattık ve Idôle Now'da kullandığımız yeni bileşen de bu.''

Yeni çiçeksi koku Idôle Now, armut akordunun sulu tazeliğini, ikonik temiz akordun ışıltısını ve paçulinin canlı odunsuluğunu içeriyor. Bu anında tanınabilir, karşı konulmaz derecede güçlü, çiçeksi amberimsi şipre izi bir koku manifestosu olarak karşımıza çıkıyor. Geleceği fethetmek ve ideallerimizi gerçeğe dönüştürmeye başlamak için bir çağrı. Şu anda.


Kolektif  kadınsı maceranın yeni bölümü

2019'daki ilk eau de parfümden bu yana, Idôle kolektif ve kadınsı bir yaratıcı maceraya dönüştü. Destanın her kokusu üç yeteneğin birleşiminden ortaya çıktı. Üç kıtadan üç kadın parfümör. Üç duyarlılık, üç karakter, her biri türünün tek örneği bir kokuya benzersiz katkılarını getiriyor: Shyamala Maisondieu, çift Hint-Malezya kültüründen yararlanıyor; Adriana Medina, Kolombiya doğumlu bir Amerikalı; ve Nadège le Garlantezec, otantik bir Parisli.

Farklı ama birbirini tamamlayan bu üç yaratıcı, Idôle Eau de Parfum'ün lansmanıyla parfümerinin ilk temiz çiçeksi şipre kokusunu doğurdular. Çeşitliliği güce dönüştürerek, vizyonlarını gerçeğe dönüştürdüler ve tüm dünyadaki kadınlar için bütünleştirici bir koku yarattılar. Birlikte. 

 

Lancôme Idole NOW 100 ML tavsiye edilen satış fiyatı 3700 TL