• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Düğünlerde ‘Fotoğraf Kabini’ Trendi

Düğünlerde ‘Fotoğraf Kabini’ Trendi

  • 10 Mart 2023 Cuma 09:58

Bir geleneğe yeni bir dokunuş katan modern çiftler, konuk etkileşimini motive ederken benzersiz tarzlarını sergilemek için yaratıcı yollar buluyorlar.

Fotoğraf kabinleri düğünlerde ortak bir olay haline geldi. Akıllı telefonlar sayesinde artık herkes her yerde dilediği gibi fotoğraf çekebilse de fotoğraf kabinlerinin olmazsa olmaz bir etkinlik olarak ortaya çıkmaya devam etmesini sağlayacak yeni bir trend dalgası başladı! 

Bir geleneğe yeni bir dokunuş katan modern çiftler konuk etkileşimini motive ederken benzersiz tarzlarını sergilemek için yaratıcı yollar buluyorlar.

İşte gittikçe daha fazla düğün organizasyonunda karşımıza çıkan ve ilham verici beş fotoğraf çekimi trendi:
Mobil Fotoğraf Otobüsü

İşte, misafirlerinizin hakkında konuşmayı bırakamayacakları fotoğraf kabini! 

Özellikle tercih edilen ikonik Volkswagen mikrobüsler, içinde ve dışında fotoğraf çekimi için sınırsız olanak sağlıyor. Üstelik mobil oldukları için aynı yerde durmak zorunda da değiller.
Tarz Alanı
Standart zemine sahip eski moda bir kabin yerine, çiftler, konukların fotoğraflarını çekmeye adanmış bir tarz alanıyla yaratıcılıklarını sergiliyorlar. Böylece her fotoğraf farklı görünmekle kalmıyor, bu alan aynı zamanda düğün temasını da yansıtıp, dekorasyonun bir parçası gibi görünebiliyor.
Fotoğraf Sahnesi
İç mekanlarda organize edilen düğünlerde, modern çiftler konuklarını şaşırtmak için kurgulanmış fotoğraf istasyonları inşa ederek mekanı iyi kullanıyorlar.  Bu sahne genellikle iyi fotoğraflar için iyi bir aydınlatma ve çiftin hikayesini yansıtan özel ayrıntılar sunuyor.
Boomerang GIF’ler
Instagram’ın Boomerang özelliğinden ilham alan birleştirilmiş bir dizi hareketsiz görüntünün hareketli döngü videosu sosyal medyada anında paylaşılabiliyor ve / veya konukların etkileşime girmesi için eğlenceli bir yol oluyor. 
Klasik Dokunuş
Şık, zamansız ve eğlenceli bu fotoğraf kabinleri, canlı düzenleme, filtreler, çerçeveler gibi yeni özellikler sağlarken, eski usul el yapımı bir tarz sunuyor. Farklı zamanların kendi avantajlarını birleştirmekten daha iyi ne olabilir?