• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

HakkımızdaYayın hayatına başladığı günden beri, evlilik hazırlığı yapan çiftlerin vazgeçilmez rehberi Gelin Dergisi olarak, tam 21 yılı geride bıraktık.

Peki bu 21 yılda kısaca neler yaptık?

Dönemin ünlü sanatçılarıyla gerçekleştirdiğimiz kapak çekimleri ile adımızdan sıkça bahsettirdik ve magazin basınına ilham verdik.

Yüzlerce  moda ve stil life fotoğraf çekimi yaptık.

Yurtdışında 40, yurt içinde 60 fuara katıldık. Katıldığımız yurtdışı fuarlar için hazırladığımız yayınlar ile Türkiye’nin gelinlik markalarını yurtdışındaki hedef markalarla tanıştırdık.

150 sayı dergi ve fuar kataloğunu yayına hazırladık.

Türkiye’nin sektörde İngilizce yayın yapan ilk dergisi olduk.

Sektörün ihracatına önemli katkılar sağlayan işbirliklerine imza attık.

İtalya, Moskova, Dubai, AbuDabi ve Katar’daki evlilik fuarlarında temsilcilik yapan tek yayıncı kurum olduk. Türkiye’nin gelinlik üreticilerini bu ülkelerin gelin adayları ve sektör profesyonelleri ile tanıştırdık.

‘Ben Kızımı Vermem’ gibi önemli bir projeye imza attık! Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı bu sosyal sorumluluk projesi, çocuk gelinleri bir kez daha Türkiye gündemine taşıdı.

Gelinlik sektörünün tek derneği olan İstanbul Gelinlikçiler Derneği’nin kuruluş aşamasında da oradaydık! Derneğin ilk Onur Ödülleri gecesinin organizasyonuna imza attık.

Gelin Dergisi olarak her yıl düzenlediğimiz geleneksel organizasyonlarımızda tüm sektör temsilcilerini bir araya getirdik. Ama en önemlisi evlenecek çiftlerin beklentilerini hep birinci ağızdan dinledik. Okuyucu yorumlarımızdan, iş ortaklarımızdan aldığımız geri dönüşler ile yola devam ettik, yenilendik, güçlendik.

Ve Gelin Dergisi olarak, 21 yıllık tecrübemizi yenilikçi ve dinamik ekibimiz ile birlikte dijital platforma taşıdık!

Evlilik modasının popüler trend kodları, dünya podyumlarından ünlü tasarımcıların son koleksiyonları, yerli modacıların dikkat çeken gelinlik modelleri,  fark yaratan düğün temaları ve ilham veren içeriği ile gelindergisi.net mutlu çiftlerin internette de vazgeçilmez yol arkadaşı olmaya devam edecek. Evlilik hazırlığının her aşamasında ihtiyaç duyacakları en güvenilir marka ve adresleri aynı çatı altında toplayan sektör rehberlerimiz de yine aynı titizlikle hazırlanıyor. Gelindergisi.net olarak evlilik modasının en güncel haber portalı olmaya devam ediyoruz...

 Hep birlikte nice senelere...